Ludzie

Paul Mitchell to świadectwo wspaniałych ludzi, którzy dążą do urzeczywistnienia wspólnej wizji. Zaczynając od stylistów i artystów w salonie, edukatorów marki, którzy są codzienną inspiracją dla innych, a kończąc na zresocjalizowanych pracownikach w Homeboy Electronics Recycling. Opierając się na wiedzy, kreatywności i poświęceniu, jesteśmy czymś więcej niż tylko firmą – jesteśmy utalentowaną rodziną, która dba o dobro włosów, jak i zrównoważony rozwój. Wszystko robimy razem i zawsze wyznaczamy sobie wspólne cele,  by razem tworzyć silne wartości Paul Mitchell.

Edukacja

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz przygodę z fryzjerstwem czy jesteś już doświadczonym stylistą – nasze SZKOLENIA są dla Ciebie! Poszerz swoje horyzonty z zakresu wegańskiej koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów oraz poznaj ekologiczną stronę marki Paul Mitchell. Nasze nowoczesne Akademie w Warszawie oraz Krakowie zapewniają edukację na najwyższym poziomie z Edukatorami Paul Mitchell z całego świata.

Zaangażowanie

Mamy w sobie pokłady energii do DZIAŁANIA. Stale angażujemy się w nowe akcje,  wpierając m.in. Reforest Action, Baby2Baby, Bright Pink, a w Polsce m.in. Konkurs Zaczarowanej Piosenki Anny Dymnej, Tygrysy w ZOO Poznań. Wiosną 2021 roku wraz z Perfect Salon Sp. z o.o. zorganizowaliśmy akcję charytatywną Perfect Salon z Perfect Planem – Zadbaj o włosy i pomóż zwierzętom ze schroniska!

Liderzy

Niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają. John Paul Mitchell Systems Współzałożyciel i Prezes Zarządu John Paul DeJoria oraz współwłaściciel Angus Mitchell nadal kierują naszą firmą zgodnie z jej pierwotną wizją. Pomimo ofert sprzedaży ze strony publicznych korporacji, odmawiają, ponieważ na początku przyrzekli, że będą wspierać profesjonalny przemysł kosmetyczny. Ludzie, którzy stoją za naszymi produktami, sprawiają, że jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych firm w branży.

JOHN PAUL DEJORIA
Współzałożyciel i Prezes Zarządu

ANGUS MITCHELL
Współwłaściciel

MICHAELINE DEJORIA
CEO

JASON YATES
Prezes

PAUL MITCHELL
Co-Founder

Zostań ambasadorem wypełnij formularz.

Wypełnij formularz - odezwiemy się do Ciebie.

Masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami.

Oficjalnym dystrybutorem Paul Mitchell w Polsce jest Perfect Salon Sp. z o.o.