Naturalne kosmetyki do stylizacji Clean Beauty Style

Paul Mitchell Clean Beauty nadchodzi z wyczekiwanymi NOWOŚCIAMI! Linia Clean Beauty STYLE to 3 naturalne kosmetyki do stylizacji, które sprawdzą się w salonie fryzjerskim, jak i w domu! Nasze formuły zawierają nasiona lnu pełne kwasów tłuszczowych omega i bogatego w przeciwutleniacze kwasu ferulowego. Kosmetyki Clean Beauty Style odżywiają, wzmacniają i chronią włosy przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak gorące powietrze, klimatyzacja i zanieczyszczenia środowiska.

Naturalne kosmetyki do stylizacji Clean Beauty Style

Na linię Clean Beauty STYLE składają się z 3 naturalne kosmetyki do stylizacji, które sprawdzą się dla każdego rodzaju włosów.

Volumizing Liquid – produkt w płynie, który nadaje włosom objętość, wspomaga ich stylizację i dodaje blasku.

Heat Styling Spray – pomaga chronić włosy podczas stylizacji termicznej, dodając im lekkiego utrwalenia i naturalnego połysku.

Styling Cream – krem do stylizacji, który zmiękcza, wygładza i uszczelnia włosy.

Zobacz, co jest w środku:

Kwas ferulowy – składnik roślinny, który dostarcza przeciwutleniaczy, pomagających chronić włosy.

Nasiona lnu – starożytne ziarno bogate w kwasy tłuszczowe omega, które odżywia i wzmacnia włosy.

Naturalne kosmetyki – dowiedz się więcej o Clean Beauty

Profesjonalna pielęgnacja włosów Paul Mitchell Clean Beauty łączy 40 lat sprawdzonej wydajności, czystych i skutecznych składników oraz zrównoważonego rozwoju. Dzięki organicznym ekstraktom roślinnym i innowacyjnemu bio-opakowaniu produkty Paul Mitchell Clean Beauty oferują naturalne rozwiązania, które są dobre dla salonów, klientów i planety.

Naturalne kosmetyki – czysta wydajność

Nasze wegańskie formuły są wolne od parabenów, siarczanów, ftalanów, DEA i olejów mineralnych, zapewniając jednocześnie wydajność jak w salonie.

Naturalne kosmetyki – składniki aktywne

Produkty Paul Mitchell Clean Beauty projektujemy tak, aby zapewnić profesjonalne działanie i przełomowe rezultaty, które zdecydowanie wyróżniają pielęgnację włosów. Nasze organiczne składniki botaniczne pochodzą z żyznych, włoskich gleb, a formuły tworzymy na najwyższym poziomie naturalnego pochodzenia bez uszczerbku dla profesjonalnego działania.

Naturalne kosmetyki – innowacje naukowe

Clean Beauty łączy w sobie najlepsze składniki roślinne m.in. peptydy, witaminy i przeciwutleniacze, tworząc bez wątpienia najnowocześniejsze profesjonalne preparaty, które zapewniają niezwykłe rezultaty.

Naturalne kosmetyki – zrównoważony rozwój

Paul Mitchell jest zaangażowany w zrównoważony rozwój i zmniejszenie śladu węglowego. Naturalne kosmetyki do stylizacji i pielęgnacji Paul Mitchell Clean Beauty wykorzystują innowacyjne opakowania na bazie biologicznej.

Ze względu na fakt, że w 90% pochodzą z brazylijskiej trzciny cukrowej, to w 100% nadają się do recyklingu.*

Clean Beauty łagodzi skutki zmian klimatycznych, ponieważ 1 tona wyprodukowanych opakowań wychwytuje 3 tony CO2.

*Z wyłączeniem pompek/nakrętek. Sprawdź swoje lokalne wymagania.

Poznaj Ambasadorkę Paul Mitchell Clean Beauty.

Komentarze:

Naturalne kosmetyki do stylizacji Clean Beauty Style

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *