x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Seria
Special
Seria
Special

Special

Warto szczególną uwagę zwrócić na kosmetyki z drzewa herbacianego - produkty o szerokim zastosowaniu i wielu zaletach. Tea Tree to seria oparta na roślinnych ekstraktach, które Aborygeni docenili już całe wieki temu. Olejek z drzewa herbacianego ma wspaniałe właściwości i może być stosowany przy różnego rodzaju problemach , począwszy od trądziku przez ból mięśni, na swędzeniu skóry głowy skończywszy. Co więcej, jest on niezwykle ożywczy i energetyczny, dlatego stosowany w produktach pielęgnacyjnych daje poczucie odświeżenia i przebudzenia.

Warto również podkreślić, że tego rodzaju uniwersalny olejek bardzo dobrze sprawdza się podczas codziennej pielęgnacji. Można go bowiem używać do regenerującego masażu, dodać kilka kropek do kąpieli, a nawet - stosować celem łagodzenia ugryzień owadów. W jednej buteleczce zamknięto substancję, która zastąpi nam kilka innych produktów. W tej samej serii kosmetyków znajduje się na przykład szampon, który zwiększa blask i witalność włosów, oczyszcza skórę głowy i wykazuje działanie stymulujące. Nasze profesjonalne produkty spełniają wymagania nawet najbardziej wymagającej skóry czy włosów.
Tea Tree Special Shampoo

Więcej
Tea Tree Special Conditioner

Więcej
Tea Tree Hair & Scalp Treatment

Więcej
Tea Tree Styling Gel

Więcej
Tea Tree Firm Hold Gel

Więcej
Tea Tree Styling Wax

Więcej
Tea Tree Grooming Pomade

Więcej
Tea Tree Shaping Cream

Więcej
Tea Tree Body Bar

Więcej
Tea Tree Hand Soap

Więcej
Tea Tree Essential Oil

Więcej
Tea Tree Shave Gel

Więcej
Tea Tree Wave Refresher Spray

Więcej
Tea Tree Hair Lotion

Więcej