x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Seria
Kids
Seria
Kids
Kids
Baby Don t Cry

Paul Mitchell® to nie tylko kosmetyki dla dorosłych. Nieważne, czy to duże dziecko czy nowy członek rodziny, Baby Don’t Cry® Shampoo sprawi, że Wasze życie stanie się łatwiejsze! Kiedy nadejdzie czas kąpieli, przerwij lęk i zaskocz swoje dziecko szamponem, który nie szczypie w oczy! Baby Don’t Cry® Shampoo sprawia, że delikatne włosy dziecka stają się miękkie i łatwe do ułożenia! Ten łagodny szampon oczyszczający sprawi, że czas kąpieli będzie czymś wspaniałym. Jego naturalna, bogata formuła posiada ten sam poziom pH co łzy, dlatego nie szczypie w oczy. A ponieważ jest tak delikatny może być używany także do mycia ciała i jako płyn do kąpieli. Delikatny, uspokajający aromat z nutką cytrusa, róży, jaśminu i goździka korzennego wytwarza lekki kwiatowo-cytrusowy zapach, dopełniający łagodnie kojące właściwości szamponu.

Baby Don’t Cry® Shampoo nie jest polecany do włosów farbowanych.

 

Kluczowe korzyści:

  • Delikatny – łagodne właściwości oczyszczające i neutralne pH tworzą formułę, która nie powoduje łzawienia
  • Łagodzi – rumianek i ekstrakt z chabru pomagają ukoić skórę
  • Doskonały szampon dla dzieci – naukowe połączenie ekstraktów zapobiega zakłóceniom naturalnie pojawiającej się na skórze wilgoci i pomaga ją przywrócić. Wskazówki: Baby Don’t Cry® Shampoo jest idealny także dla dorosłych, którzy mają cienkie i delikatne włosy.


Wróć