x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Seria
Original
Seria
Original

Original

Nienaganna fryzura zaczyna się od odpowiedniej dbałości o kosmyki. Wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji włosów pozwolą nam uzyskać pożądany efekt i cieszyć się nawet najbardziej fantazyjną stylizacją. Na co warto zwrócić uwagę? Istotne jest, czy wybierane przez nas produkty nawilżają i odżywiają na całej długości, czy mają właściwości rewitalizujące oraz, czy wnikają w strukturę pasm.

Dobrze jest też zadbać o to, aby kosmetyki do pielęgnacji włosów zapobiegały ich łamaniu się, rozdwajaniu końcówek, dbały o podtrzymanie koloru w przypadku pasm farbowanych. Niemałe znaczenie ma też ochrona przez promieniowaniem UV i wysoką temperaturą. Zwróćmy także uwagę na skład - naturalne ekstrakty roślinne, witaminy, substancje odżywcze będą wśród składników pożądanych. Wysokiej jakości produkt powinien na przykład usuwać matowe osady, a także pozostałości środków używanych do stylizacji. Istotne jest też, aby nadawał blasku, zwiększał objętość, ale jednocześnie nie powodował puszenia. Coraz więcej osób mówi też o doborze produktów do rodzaju porowatości kosmyków. Pamiętajmy też o tym, że kupując kosmetyki do pielęgnacji włosów najlepiej zaopatrzyć się od razu w zestaw, szampon i odżywkę i na przykład maskę nakładaną od czasu do czasu.
Awapuhi Shampoo

Więcej
Shampoo One

Więcej
The Detangler

Więcej
The Conditioner

Więcej