x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Seria
Hydrate
Seria
Hydrate

Hydrate

Jeżeli zależy nam na tym, aby cieszyć się zjawiskową fryzurą, warto zainwestować w profesjonalne kosmetyki nawilżające do włosów. Piękno zaczyna się przecież od zdrowia, a więc od silnych, odżywionych pasm, nierozdwojonych końcówek. W gamie produktów przeznaczonych do pielęgnacji kosmyków znajdziemy szampon i odżywkę, które stosowane razem pozwolą nam uzyskać pożądany efekt. W serii hydrate zastosowano peptyd owsiany i peptyd z oliwek, które chronią przed uszkodzeniami, wzmacniają i przywracają blask. Bogata formuła pozwala przywrócić równowagę na całej długości pasm. Ułatwiona jest także stylizacja, fryzura stanie się bardziej podatna na układanie.

Warto zainteresować się profesjonalnymi kosmetykami nawilżającymi do włosów, głównie dlatego, że cechuje je wysoka skuteczność. Mają one dobre składy, dzięki którym możemy zadbać o pasma nie tylko od zewnątrz, ale również od środka. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, które pozwalają uzyskać efekt pozornego odżywienia - składniki nie wnikają jednak w strukturę kosmyka, w związku z czym narażamy się na łamliwość i rozdwajanie końcówek, zwiększone wypadanie.
HYDRATE SHAMPOO

Więcej
HYDRATE CONDITIONER

Więcej