x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Seria
Firm Style
Seria
Firm Style

Firm Style

Żeby fryzura spełniała nasze oczekiwania, powinniśmy przede wszystkim zadbać o odpowiednią pielęgnację. Warto też zaopatrzyć się w profesjonalne kosmetyki do układania włosów, które pozwolą nam wypracować pożądaną fryzurę i utrzymać ją przez kilka, a nawet kilkanaście godzin.

Kosmetyki do stylizowania włosów marki Paul Mitchell spełniają wymagania osób, które fryzjerstwem zajmują się zawodowo. W asortymencie znajdziemy na przykład Super Clean Sculpting Gel, który zapewnia maksymalną kontrolę i dodaje blasku. W jego składzie zawarte są proteiny sojowe, które mają podobne właściwości nawilżające jak kolagen i poprawiają objętość i teksturę fryzury. Warto zwrócić uwagę ponadto na aktywny botaniczny wyciąg z hawajskiego imbiru (awapuhi) - zapobiega on przesuszeniu. Produkty do stylizacji, nawet te profesjonalne, często pozwalają dobrze ułożyć daną fryzurę, ale niszczą jej strukturę – jednak nie w tym przypadku. Świetnie sprawdza się również Dry Wax™, który pozwala uzyskać lekki wygląd w stylu "second day" o woskowej teksturze. Fryzura nie traci na elastyczności, będąc skutecznie utrwaloną.
Super Clean Sculpting Gel

Więcej
Super Clean Extra

Więcej
Dry Wax

Więcej
Freeze and Shine Super Spray

Więcej
XTG Extreme Thickening Glue

Więcej
Stay Strong

Więcej