x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Paul Mitchell
Aktualności
Paul Mitchell
Aktualności
Paul Mitchell
Nowa ambasadorka marki Paul Mitchell!

 

Z radością informujemy, że Winnie Harlow została pierwszą w historii globalną ambasadorką Paul Mitchell od czasu powstania marki w 1980 roku! Winnie jest znana z przełamywania schematów urody i podążania własną drogą. Modelka oraz aktywistka, której drogi z fryzjerstwem przecinają się już od czasów dzieciństwa.

Kanadyjska supermodelka, Winnie Harlow która cierpi na bielactwo, szybko stała się nowym odkryciem w modzie. Po tym jak została zauważona przez Tyrę Banks na Instagramie, Winnie pojawiła się w 21. edycji programu America's Next Top Model. Od tego czasu pojawia się w niezliczonych kampaniach oraz publikacjach modowych, prezentując sobą nie tylko wygląd, ale również piękną osobowość. W branży pełnej przestarzałych stereotypów dotyczących urody, Winnie na nowo definiuje globalne standardy piękna, w których ważna jest oryginalność - "Wierzę, że piękno jest w oku patrzącego" - mówi Winnie. Wielu ludzi niechętnie przyjmuje zmiany i boi się wszystkiego, co odbiega od normy, ale jak mówi modelka, to właśnie te różnice sprawiają, że jesteśmy wyjątkowi i autentyczni. Dążąc do tego, by moda stała się mniej aspiracyjna, a bardziej inspirująca, Harlow kontynuuje bycie prawdziwą sobą i inspiruje ludzi na całym świecie swoją oryginalnością.

 

„Współpraca z tak kultową marką jak Paul Mitchell jest szczególnie bliska mojemu sercu, ponieważ moja mama była fryzjerką, gdy dorastałam. Uwielbiałam wtedy patrzeć jak zmienia włosy klientek, wywołuje uśmiech na ich twarzach oraz sprawia, że są szczęśliwe i gotowe do rządzenia światem.”- Winnie Harlow.

 

Jak widać współpraca nie jest przypadkowa, ponieważ fryzjerstwo Winnie ma we krwi. Dodatkowo tak samo markę, jak i ambasadorkę wiele łączy, a najważniejszą wspólną cechą jest wyjątkowość, co jest oczywiście piękne, szczególnie w świecie, gdzie tak trudno wyjść poza schematy i być po prostu sobą. 

 


Wróć