Paul Mitchell
Informacje
Informacje
Kariera

Dołącz do zespołu Paul Mitchell.

Poszukujemy przedstawicieli handlowych marki Paul Mitchell!

Prześlij swoje CV na adres kontakt@paul-mitchell.pl i zacznij przygodę z naszą marką!

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy Paul Mitchell

Opis stanowiska:

  •     Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie i raportowanie
  •     Kompleksowa obsługa Klientów oraz pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych
  •     Budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z Klientami
  •     Koordynowanie realizacji zamówień i monitoring należności od Klientów
  •     Monitorowanie sytuacji rynkowej

Wymagania:

  •     Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
  •     Znajomość technik sprzedaży i negocjacji handlowych
  •     Inicjatywa i dynamizm w działaniu
  •     Wysoka kultura osobista
  •     Wytrwałość i zaangażowanie w dążeniu do celu
  •     Znajomość obsługi pakietu MS Office
  •     Czynne prawo jazdy kat. B
  •     Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  •     Interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie i zgranym zespole
  •     Wynagrodzenie uzależnione od jasnych i mierzalnych wyników pracy
  •     Możliwości podnoszenia kwalifikacji osobistych i zawodowych
  •     Samodzielność organizacji pracy (zadaniowy czas pracy)
  •     Narzędzia umożliwiające realizację zadań (samochód, telefon)

W treści ogłoszenia należy wpisać nazwę województwa, w którym kandydat będzie mógł podjąć pracę
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Zgłoszenia z CV wysyłaj pod adres kontakt@paulmitchell.pl