x Ta strona wykorzystuje pliki cookies m.in. do celów statystycznych. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach przeglądarki.
Paul Mitchell
Aktualności
Paul Mitchell
Aktualności
Paul Mitchell
Szkolenie Paul Mitchell - Rzym 2020

Prawie 80 osób - edukatorów z calej Europy miało okazję wziąć udział w szkoleniu w dniach 9-10 lutego w Rzymie. Polskę reprezentowała Patrycja Grzempowska.

 

DZIEŃ 1


Nowości Paul Mitchell 2020


Pierwszego dnia organizatorzy przedstawili jakich nowości w portfolio w 2020 roku możemy się spodziewać. O wszystkich nowościach będziemy informować na bieżąco. Możemy zdradzić, że będą do produkty do koloryzacji, nowości Awapuhi Wild Ginger oraz Tea Tree.

 

Kolekcja GROUNDED

 

 

Na szkoleniu została przedstawiona wiosenna kolekcja GROUNDED inspirowana naturą. Po części teoretycznej każdy z uczestników wykonał step by step (kolor, cięcie, modelowanie) jedną z trzech wylosowanych stylizacji. Kolejnym etapem było połączenie w grupy 6-osobowe i przygotowanie na kolejny dzień 20-minutowej międzynarodowej prezentacji GROUNDED

 

Dzień 2 

 

Drugi dzień rozpoczął się od prezentacji przygotowywanych prezentacji na temat kolekcji GROUNDED. Przedstawiono również biznesową część szkolenia, podczas której uczestnicy poznali 6 osobowości klientów, jak ich rozróżniać i jakie produkty im proponować.  

 

Jak wspomina to Patrycja "Był to niezwykle intensywny, ale pozytywny czas. Nowa kolekcja jest genialna, ponieważ można ją przełożyć na każdy kolor czy rudości/blondy/kolorowe odcienie. Głowa jest pełna pomysłów i inspiracji."

 

Obserwujcie nasze Social Media, aby być na bieżąco z nowymi projektami Paul Mitchell. 


Wróć